ש. דורפברגר בע"מ הנה חברה לבניה וייזום מהמובילות בחיפה, בניהולו של שרון דורפברגר. 
החברה ומנהליה פועלים מזה כ- 25 שנה בייזום וביצוע מגוון עבודות בנייה למגזר הפרטי והמוסדי מייסוד ועד גמר מלא כולל פרוייקטים הנדסיים מורכבים.
מנהלי החברה הינם בוגרי הטכניון ורשומים כבעלי סיווג 4 ברשם הקבלנים.

במהלך שנות פעילותינו גובש צוות ניהולי, תיכנוני וארגוני בניהולו של שרון דורפברגר המאפשר לחברה התמודדות מוצלחת עם עבודות מורכבות כמו גם פשוטות תוך עמידה בלוחות זמנים ושמירה על איכות בנייה גבוהה.

אנו יוזמים ומבצעים פרוייקטים איכותיים בתחום הבניה הפרטית כולל יישום תוכנית מתאר 38 (תמ"א 38 ) המעודדת חיזוק ובניה מחדש של מבנים לפי תקן מפני רעידות אדמה ובמסגרתה הקמת דירות בסטנדרט גבוה. תכנון הבניין והדירות משלב עיצוב יוקרתי מחד ופונקציונאליות מאידך.
בתחום המוסדי אנו מבצעים פרוייקטים בהקפים גדולים אצל לקוחות דוגמת הטכניון בחיפה, אוניברסיטת חיפה, בזק, משרד הביטחון, הסוכנות היהודית ועוד.

אנו פועלים באסרטיביות מול הרשויות במטרה לבחון את הדרך הכדאית ביותר לביצוע כל פרוייקט, שתענה על דרישות הדיירים תוך ניצול מקסימלי של השטח בהתאם להוראות התמ"א.

אנו מביאים איתנו את הניסיון שנצבר אצל מנהלי החברה במשך שנים רבות של פעילות בתחום הבנייה, כמו גם התמודדות מול גופים משפטיים, וכמובן את אנשי המקצוע ואת החומרים מהמשובחים שיש.

ש. דורפברגר היא חברה משפחתית הרואה יושר מקצועי והקפדה על איכות הבניה כערכים עליונים, תוך עמידה  בהתחייבויות ושרות אמין ואישי מול לקוחותינו.

נשמח לעמוד לשרותכם ולצרף אתכם לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים:

04-8370542 משרד |  052-3790795 שרון
אודות ש. דורפברגר